Инфу про танки быстрее всего найти здесь, а обзоры по играм - тут

1

ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

19.12.2012 № 354
м. Вугледар

 

Про затвердження заходів по проведенню приписки громадян 1996 року народження до призовної дільниці Мар'їнського району та утворення міської комісії з питань приписки громадян до призовної дільниці в 2013 році

 

Згідно зі ст. 14 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" та ст. 17, 18, 36 п.1 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити заходи на 2013рік по проведенню приписки громадян 1996 року народження до призовної дільниці Мар'їнського району ( додається ).
2. Утворити міську комісію з питань приписки громадян до призовної дільниці Мар'їнського району і затвердити склад міської комісії з питань приписки громадян до призовної дільниці та її резервний склад ( додається ).
3. Затвердити графік проходження юнаками 1996 року народження медичної комісії з приписки до призовної дільниці Мар'їнського райвійськкомату ( додається ).
4. Координацію роботи по виконанню заходів по проведенню приписки громадян 1996 року народження до призовної дільниці Мар'їнського району покласти на військово-облікове бюро ( Левачова ).
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Іваницького В.В.

 

Міський голова                  А.М.Ширінський

Attachments:
Download this file (додаток 354.doc)додаток 354.doc