Gerb-1

.2012                                        №

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 21.12.2011 №366 “Про затвердження Положення про порядок поховання померлих осіб, утримання кладовища і організацію ритуального обслуговування в місті Вугледарі”

Розглянувши лист комунального підприємства “Керуюча компанія з житлово-комунальних послуг Вугледарської міської ради” від 21.09.2012 № 01-09/972 та згідно з наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України №328 від 03.07.2012 “Про внесення змін до Порядку утримання кладовищ та інших місць похованнь” та з метою врегулювання відносин при організації поховання померлих осіб та ритуального обслуговування населення, керуючись пп.1, 11 “а” ст.30, ч.1 “а” п.4 ст.34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради

1.Внести зміни до рішення виконавчого комітету від 21.12.2011 №366 “Про затвердження Положення про порядок поховання померлих осіб, утримання кладовища і організацію ритуального обслуговування в місті Вугледарі”, а саме:

Додаток №4 до Положення про порядок поховання померлих осіб, утримання кладовища і організацію ритуального обслуговування в місті Вугледарі викласти в новій редакції (додається).

2.Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на відділ житлово-комунального господарства (Мілокостова).

Міський голова                                                                     А.М. Ширінський

Attachments:
Download this file (додаток111.doc)додаток111.doc