Инфу про танки быстрее всего найти здесь, а обзоры по играм - тут
Gerb-1

ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

17.10.2012                                       № 314

м. Вугледар

 

Про стан виконавської дисципліни у виконкомі Вугледарської міської ради за 9 місяців 2012 року

 

Заслухавши та обговоривши інформацію керуючого справами виконкому Порфіленко О.В. про стан виконавської дисципліни у виконкомі Вугледарської міської ради за 9 місяців 2012 року, з метою підвищення рівня виконавської дисципліни та персональної відповідальності за виконанням посадових обов’язків, на виконання розпорядження голови Донецької облдержадміністрації від 04.03.2011 № 125 «Про стан виконавської дисципліни в структурних підрозділах облдержадміністрації, місцевих органах виконавчої влади і органах місцевого самоврядування області за підсумками роботи у 2010 році», п.3., п.4. витягу з протоколу засідання колегії облдержадміністрації від 24.02.2011 №3 (ПР-4) «Про стан виконавської дисципліни в структурних підрозділах облдержадміністрації, органах виконавчої влади і в органах місцевого самоврядування області за підсумками роботи у 2010 році», керуючись п.2 ч.2 ст.52, п.2 ст.54 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1.  Інформацію про стан виконавської дисципліни у виконкомі Вугледарської міської ради за 9 місяців 2012 року прийняти до відома (додається).

2.  Рішення виконавчого комітету міської ради від 15.08.2012 № 247 “Про стан виконавської дисципліни у виконкомі Вугледарської міської ради за 1 півріччя 2012 року” вважати виконаним, з контролю зняти.

3.  Першому заступнику міського голови, заступникам міського голови з питань діяльності виконавчих органів, керуючому справами виконкому, керівникам управлінь, відділів та інших структурних підрозділів міської ради:

3.1. Систематично розглядати на засіданнях та нарадах стан виконання завдань визначених в документах вищих органів влади.

3.2. Забезпечити своєчасне надання до загального відділу матеріалів, що підтверджують факти надання відповідної контрольної інформації, якість та змістовність цієї інформації, дотримуючись регламенту роботи виконкому міської ради.

3.3. Звернути увагу на неприпустимість порушень термінів виконання контрольних документів вищих органів влади.

4.Загальному відділу міської ради (Мартинова):

4.1. Надавати методичну та практичну допомогу управлінням, відділам та іншим структурним підрозділам міської ради з питань підвищення рівня виконавської дисципліни.

4.2. Провести семінар-нараду до 30.11.2012 року щодо підсумкового аналізу за 9 місяців 2012 року з відповідальними за виконавську дисципліну та оформлення документації посадовими особами управлінь, відділів та структурних підрозділів міської ради.

4.3. Винести питання про стан виконавської дисципліни на розгляд засідання виконкому міської ради у 1 кварталі 2013 року.

5. Керуючому справами виконкому Порфіленко О.В. надавати міському голові пропозиції щодо позбавлення премії керівників управлінь, відділів, що порушують виконавську дисципліну та заохочення за успіхи в роботі та сумлінне виконання своїх обов’язків.

6. Координацію роботи з виконання цього рішення покласти на загальний відділ (Мартинова).

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючого справами виконкому Порфіленко О.В.

 

Міський голова                                                                              А.М. Ширінський