Инфу про танки быстрее всего найти здесь, а обзоры по играм - тут

Gerb-1

 

ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

04.10.2012                                             № 293

м.Вугледар

 

Про відеоспостереження

на виборчих дільницях

 

На виконання  розпорядження голови Донецької обласної державної  адміністрації від 20.09.2012 № 698 «Про відеоспостереження на виборчих дільницях», з метою організації відеоспостереження, відеозапису і трансляції зображення для спостереження за організацією проведення голосування та підрахунку голосів на звичайній виборчій дільниці під час проведення виборів народних депутатів України у день голосування 28 жовтня 2012 року, відповідно до Постанови Центральної виборчої комісії від 13.09.2012 №892 “Про Порядок здійснення відеоспостереження на виборчих дільницях з використанням засобів відеоспостереження, доступу та контролю за функціонуванням системи відеоспостереження під час проведення виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року», протокольного доручення Кабінету Міністрів України від 29.08.2012 (протокол №66), враховуючи лист Центральної виборчої комісії від 28.08.2012 №21-38-2614, керуючись  ст.. 17, 18, 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Робочій групі щодо сприяння виборчим комісіям у проведенні виборів 28 жовтня 2012 року (Войцеховський) сприяти:

1.1. Роботі з приймання та доставки програмно-апаратних комплексів систем відеоспостереження (далі – Обладнання) на звичайні виборчі дільниці, встановлення та налагодження цього Обладнання на виборчих дільницях, а також розбирання та доставки його в місце призначення, визначене Центральною виборчою комісією.

1.2. Укладанню договорів про відповідальне зберігання Обладнання та актів прийняття послуг.

3. Визначити Мисник С.В.- начальника міського відділу освіти та Чумакову В.В. – начальника міського відділу культури і туризму, уповноваженими на прийняття Обладнання та послуг з відеоспостереження:

4. Міському відділу культури і туризму (Чумакова), міському відділу освіти (Мисник) забезпечити охорону приміщень для голосування звичайних виборчих дільниць з моменту встановлення в них Обладнання до припинення їх функціонування.

5. Рекомендувати Міському відділу МВС України в Донецькій області (Стріжаков) забезпечити охорону приміщень для голосування звичайних виборчих дільниць з моменту встановлення в них Обладнання до припинення їх функціонування

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на міського голову Ширінського А.М.

 

Міський голова                                                                    А.М.Ширінський