Gerb-1

19.09.2012 № 270

Про надання дозволу на

розміщення зовнішньої реклами

Розглянувши заяву фізичної особи-підприємця Ширінського Рената Алімовича від 19.06.2012 про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами за адресою: м. Вугледар, вул. Трифонова, будинок № 6, згідно з протоколом робочої групи по розміщенню зовнішньої реклами від 21.06.2012 № 4, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.03 № 2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами», рішення виконкому міської ради від 18.01.2012 № 17 “Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами у м. Вугледарі”, керуючись Законом України «Про рекламу», п.13 ч. “а” ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради

1. Надати дозвіл фізичній особі-підприємцю Ширінському Ренату Алімовичу на розміщення зовнішньої реклами за адресою: м. Вугледар, вул. Трифонова, будинок № 6 (настінний щит розміром 1110х1650 мм) терміном на 5 років.

2. Зобов’язати фізичну особу-підприємця Ширінського Рената Алімовича укласти договір на тимчасове користування місцем, яке перебуває у комунальній власності, для розташування рекламного засобу з комунальним підприємством “Керуюча компанія з житлово-комунальних послуг Вугледарської міської ради”.

3. Фізичній особі-підприємцю Ширінському Ренату Алімовичу дотримуватися Порядку розміщення зовнішньої реклами у м. Вугледарі, затвердженого рішенням виконкому міської ради від 18.01.2012 № 17.

4. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів, голову робочої групи по розміщенню зовнішньої реклами Деркач Н.О.

Міський голова                                    А.М.Ширінський