Gerb-1

15.08.2012 № 238

В зв’язку з кадровими змінами, керуючись наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України і Міністерства праці та соціальної політики України від 08.09.2006 № 300/334 “Про затвердження Типового положення про комітети забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури”, ст.ст. 17, 18, 40 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради

1. Внести зміни до рішення виконкому від 19.08.2009 № 294 “Про створення комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури”, а саме персональний склад комітету доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури викласти у новій редакції(додається).

2. Рішення виконкому від 18.04.2012 № 137 “Про внесення змін до рішення виконкому від 19.08.2009 № 294 “Про створення комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури” вважати таким, що втратило чинність.

Міський голова А.М.Ширінський

Attachments: