Gerb-1

15.08.2012 № 239

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 21.09.2011 № 303 “Про створення міжвідомчої комісії з питань здійснення контролю за використанням житлового фонду та утримання об’єктів нерухомості усіх форм власності на території м. Вугледар та затвердження Положення про міжвідомчу комісію”

З метою здійснення контролю за використанням житлового фонду та утриманням об’єктів нерухомості усіх форм власності, у зв’язку з кадровими змінами, враховуючи листи КП «Керуюча компанія з житлово-комунальних послуг Вугледарської міської ради» від 17.07.2012 № 01-09/677 , Мар'їнського МВ ГУ Держтехнобезпеки у Донецькій області від 10.07.2012 № 1029 , керуючись ст.ст.17, 18, 40 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради

1. Внести зміни до рішення виконкому від 21.09.2011 № 303 “Про створення міжвідомчої комісії з питань здійснення контролю за використанням житлового фонду та утримання об’єктів нерухомості усіх форм власності на території м. Вугледар та затвердження Положення про міжвідомчу комісію”, а саме склад міжвідомчої комісії з питань здійснення контролю за використанням житлового фонду та утримання об’єктів нерухомості усіх форм власності на території м. Вугледар викласти у новій редакції(додається).

Міський голова А.М. Ширінський

Attachments: