Gerb-1

15.08.2012 № 245

Про внесення змін в рішення виконавчого комітету від 15.09.2011 № 268 “Про створення комітету з конкурсних торгів виконкому Вугледарської міської ради”

У зв’язку з кадровими змінами в структурі виконавчого комітету міської ради та відповідно до Наказу Міністерства економіки від 26.07.2010 № 916 “Про затвердження Типового положення про комітет з конкурсних торгів”, керуючись ст. 40 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради

1. Внести зміни в рішення виконавчого комітету від 15.09.2011 № 268 “Про створення комітету з конкурсних торгів виконкому Вугледарської міської ради”, а саме “Склад комітету з конкурсних торгів виконкому Вугледарської міської ради” викласти в новій редакції (додається).

Міський голова А.М.Ширінський

Attachments: