Gerb-1

20.07.2012/6-24-9

Про затвердження Статуту комунального підприємства «Керуюча компанія з житлово-комунальних послуг Вугледарської міської ради» в новій редакції

У зв'язку з передачею функцій з виробництва, транспортування та реалізації теплової енергії, водопостачання та водовідведення споживачів міста комунальному підприємству «Керуюча компанія з житлово-комунальних послуг Вугледарської міської ради» на підставі рішення міської ради від 05.06.2012/6-22-14 і на підставі звернення комунального підприємства «Керуюча компанія з житлово-комунальних послуг Вугледарської міської ради від 17.07.2012 № 01-09/685 про необхідність внесення змін і доповнень до Статуту підприємства, у зв'язку з приєднанням комунальних підприємств «Вугледартепломережа» Вугледарської міської ради та «Комбінат комунальних підприємств Вугледарської міської ради», керуючись ч. 2, п. 5 ст. 8, ст. 29 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців» від 15.05.2003г. № 755-IV, ст. 78 гл. 8 Господарського Кодексу України, ст. 17 і 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити Статут комунального підприємства «Керуюча компанія з житлово-комунальних послуг Вугледарської міської ради» у новій редакції (додається).

2.Визнати комунальне підприємство «Керуюча компанія з житлово-комунальних послуг Вугледарської міської ради» правонаступником зобов'язань приєднаних комунальних підприємств «Вугледартепломережа» Вугледарського міської ради та «Комбінат комунальних підприємств Вугледарської міської ради ».

3.Затвердити Статутний фонд підприємства у розмірі 5 118 302, 72 грн. відповідно з додатком до Статуту.

4.Комунальному підприємству «Керуюча компанія з житлово-комунальних послуг Вугледарської міської ради» (Фоменко) внести зміни до реєстраційних документів, відповідно до вимог чинного законодавства.

5.Статут комунального підприємства «Керуюча компанія з житлово-комунальних послуг Вугледарської міської ради», затверджений рішенням міської ради від 23.04.2012/6-21-7 вважати таким, що втратив силу після проведення реєстрації нової редакції Статуту.

6.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії з питань розвитку підприємництва та торгівлі, засобів зв'язку, управління комунальною власністю, регулювання земельних відносин (Леонова) та з питань депутатської діяльності та етики, законності, правопорядку, захисту прав громадян, роботі з громадськими організаціями та по здійсненню державної регуляторної політики (Гармаш).

Міський голова А.М.Ширінський