Инфу про танки быстрее всего найти здесь, а обзоры по играм - тут

Gerb-1

ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

21.03.2012 № 98

м. Вугледар

 

Про затвердження плану заходів щодо збільшення надходжень до міського бюджету, економного та раціонального використання коштів і здійснення видатків міського бюджету у межах наявного фінансового ресурсу у 2012 році

 

З метою забезпечення виконання доручення Прем’єр-міністра України Азарова М.Я. від 12.01.2012 №1177/1/1-12, розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 09.02.2012 № 64 «Про План заходів щодо збільшення надходжень до місцевих бюджетів Донецької області, економного та раціонального використання коштів і здійснення видатків місцевих бюджетів у межах наявного фінансового ресурсу у 2012 році» та керуючись ст.17,18 ч.а п.4 ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити план заходів щодо збільшення надходжень до міського бюджету, економного та раціонального використання коштів і здійснення видатків міського бюджету у межах наявного фінансового ресурсу у 2012 році (далі – План заходів), що додається.

2. Керівникам управлінь та відділів міської ради забезпечити виконання Плану заходів.

3. Управлінням та відділам міської ради інформувати міське фінансове управління міської ради про хід виконання Плану заходів щомісячно до 3 числа місяця.

4. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на міське фінансове управління (Чупейда).

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Чекіну А.В.

 

Міський голова А.М.Ширінський