Gerb-1

21.03.2012 № 100

м.Вугледар

Про визнання таким, що втратило чинність, рішення виконкому від 16.02.2011 № 67 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію з розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету на вкладних (депозитних) рахунках в установах банків»

У зв’язку з прийняттям рішення Вугледарською міською радою від 17.02.2012/6-18-6 «Про затвердження Положення розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету на вкладних (депозитних) рахунках в установах банків» та керуючись ст.40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

1. Рішення виконкому від 16.02.2011 №67 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію з розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету на вкладних (депозитних) рахунках в установах банків» визнати таким, що втратило чинність.

Міський голова А.М.Ширінський