Gerb-1

21.03.2012 № 107

Про встановлення за погодженням з фізичною особою - підприємцем Іванченко В.В. зручного для населення режиму роботи пункту “Іграшки”

Розглянувши заяву фізичної особи - підприємця Іванченко Вікторії Володимирівни від 15.02.2012 та керуючись ст.24 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», п.12 Постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів”, ст.18, п.4 б ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

1.Встановити за погодженням з фізичною особою - підприємцем Іванченко В.В. зручного для населення режиму роботи пункту “Іграшки” розташованого в приміщенні магазину “Шахтар” за адресою: м.Вугледар, вул.Трифонова, б.20: з 9:00 до 17:00, без перерви, вихідний неділя.

2.Рекомендувати господарюючому суб'єкту:

2.1.Вжити заходи щодо недопущення перевищення рівнів шуму установлених санітарними нормами.

2.2.Розмістити вивіску із зазначенням об'єкту та інформацію про режим роботи.

Міський голова А.М.Ширінський