(Вугледарська міська рада, вул. 30-річчя Перемоги, буд.16; кабінет №6, телефон (0 6273) 6-55-24)

Начальник відділу- Харкавлюк Наталія Олександрівна

Основні напрямки роботи відділу

1.Організація діловодства у міській раді.

2.Організація виконання службових документів.

3.3абезпечення електронного листування між міською радою і Донецькою облдержадміністрацією.

4.Контроль за дотриманням строків реагування на документи та резолюції керівництва, а також за своєчасним наданням звітів та інформацій з виконання контрольних документів чи доручень.

5.Підготовка інформаційно-аналітичних та інших матеріалів з питань виконання документів, розгляду звернень громадян.

6.Організація роботи з розгляду звернень громадян.

7.Організація особистого прийому громадян, телефонного зв’язку з населенням «Пряма лінія», «Телефон довіри».

8.Надання консультативної та методичної допомоги відділам та структурним підрозділам міської ради з питань ведення діловодства, виконавської дисципліни та звернення громадян.

9.Підготовка проектів рішень міської ради і виконавчого комітету, розпоряджень міського голови в межах своєї компетенції.